Kelimenin tam anlamıyla dünya dışı olan kitap. Şimdi indirip okuyun !

Raelyen Hareket

Polskie e-książki [ Polish e-books ]

 facebook  google ReTweet

Medytacja Zmysłowa

Przebudzenie umysłu poprzez przebudzenie ciała
Gdzieś w niebie, ponad naszymi głowami, obserwują nas istoty, które nas kochają. A kochają nas, ponieważ przybyły dawno temu na Ziemię by stworzyć życie w laboratorium i dzięki doskonałemu opanowaniu inżynierii genetycznej, stworzyły “człowieka na swoje podobieństwo” jak opowiada o tym Biblia. Ta Biblia, która - podobnie, jak inne stare pisma religijne - relacjonuje stworzenie życia na Ziemi przez przybyszów z kosmosu, którzy dawno temu przybyli na naszą planetę, by prowadzić badania naukowe i zostali wzięci za bogów przez pierwszych przez siebie stworzonych ludzi. Nasi przodkowie nie mogli bowiem zrozumieć, że ludzie tacy jak oni są zdolni przybyć z nieba na pokładzie latających pojazdów…
Teraz, gdy już przestaliśmy bezmyślnie klękać i padać plackiem na widok świateł na niebie, te istoty poprosiły młodego Francuza, by ten wyjawił ludziom prawdę o ich pochodzeniu. Prawdę, która jest w stu procentach materialistyczna, a jednocześnie otwiera umysł ludzki na nieskończonośc, w której się znajdujemy i gdzie przemieszcza się nasza mała planeta: Ziemia.
Człowiek jest połączony z nieskończonością, która go otacza za pośrednictwem swoich sensorów: zmysłów. Rozwijać swoją zmysłowość, to rozwijac zdolność odczuwania więzi z nieskończonością, a także mieć świadomość, że sami w sobie jesteśmy nieskończeni.
MEDYTACJA ZMYSŁOWA stanowi “instrukcję obsługi” przekazaną ludziom, by ci nauczyli się wykorzystywać zdolności harmonizujące mózgu. Pochodzi ona od tych, którzy stworzyli ten mózg, a więc są najlepiej obeznani w tym temacie.
Odrzucając tabu religii judeo-chrześcijańskich opartych na poczuciu winy, a zarazem nie popadając w mistycyzm wschodnich nauk, MEDYTACJA ZMYSŁOWA pozwala człowiekowi odkryć swoje ciało, a przede wszystkim nauczyć się czerpać przyjemność z dźwięków, kolorów, zapachów, smaku oraz dotyku, a w szczególności z seksualności przezywanej wszystkimi zmysłami, by móc osiągnąć kosmiczny i nieskończony orgazm rozjasniający ludzki umysł i pozwala mu odczuć więź z wszechświatem, który go otacza, a zarazem którego stanowi część.
Yazar: Rael
Dosya boyutu: 654.51 kB
Dosyalar: 482